אודות החברה

 
 
High Tower ייעוץ וניהול בע"מ
 
 
 
חברת High Tower ייעוץ וניהול מספקת שירותי ניהול ואחזקה מקצועיים בסטנדרטים הגבוהים ביותר הקיימים בתחום. החברה מתמחה בניהול מגדלים רבי קומות, המשלבים שטחי מסחר, משרדים, מגורים וחניונים ומספקת שירותיה לפרויקטים יוקרתיים בכל אזור המרכז. 
 
Total Management – כל השירותים תחת קורת גג אחת
 
High Tower פועלת בשיטת הניהול הכולל, מספקת ללקוחותיה הישירים (בעלי הנכס) והדיירים את כל צורכיהם וכלה בתפעול שוטף, הכולל אחזקת המתקנים והמבנה, בניית תקציב, ביטחון, בטיחות, מערכות חשמל וכד'. החברה מצויה בקשרי עבודה ארוכי טווח עם יועצים ומומחים מהשורה הראשונה ומקפידה על ניהול איכותי ודקדקני.
 
הניהול הנכון של הנכס שומר ומעלה את ערכו מחד ותורם לחסכון והתייעלות מנגד.
 
רואים רחוק, רואים שקוף
שקיפות היא אחת מאבני היסוד שעל בסיסן הוקמה החברה, ולכן כל הפעולות שאנו מבצעים ניתנות לבקרה ולניטור. אנו נמצאים בקשר שוטף עם לקוחותינו, מעדכנים אותם בכל הפרטים ודואגים לספק כל פרט אינפורמציה שקשורה לעבודתנו ולצורכי הלקוח.
 
 
 
לקוחות מרוצים
בזכות הסטנדרטים הגבוהים של מקצועיות ושירות שעל פיהם פועלת החברה, אנו משרתים לקוחות רבים  פרטיים, עסקיים ומוסדיים כאחד, ונשמח לספק המלצות על פי דרישה.
 
אם גם אתם מעוניינים לקבל שירותי אחזקת מבנים ברמה אחת מעל, צרו עמנו קשר ונשמח לראותכם בין לקוחותינו.
 
צוות High Tower
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לפייסבוק שלנו
 
 
מגדל משה אביב, ז'בוטינסקי 7, רמת גן, ישראל 52520 | טל': 03-6499971 03-6499981  | פקס: 03-6499951   | דוא"ל: info@hightower.co.il